Duże zainteresowanie meczem Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Najwyższa frekwencja w roku

25 tysięcy kibiców było uprawnionych do wejścia na mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin już w piątek po południu. To znaczy, że na sobotnim meczu szykuje się najwyższa frekwencja w tym roku. I deszcz confetti


Obserwuj autora na twitterze

Kibice Lecha Poznań ogłosili przed spotkaniem "akcję confetti", więc należy się spodziewać deszczu drobno pociętych papierów, który spadnie na boisko. Zwłaszcza że na spotkanie wybiera się w sobotę wyjątkowo dużo widzów. Lech Poznań poinformował w piątek po południu, że uprawnionych do wejścia jest już 25 tysięcy osób i że w związku z tym otwiera również górne piętra trybun Henryka Czapczyka i Teodora Anioły. Ze specjalnej promocji dla kobiet skorzystało już prawie dwa tysiące pań, a dzieci do 13. roku życia wchodzą na mecz za złotówkę. Poza 6 tysiącami maluchów, które zawsze są z nami w Sektorze Dziecięcym, pojawi się zatem co najmniej 1500 kolejnych dzieci w pozostałych częściach stadionu.

Przeszło 25 tysięcy widzów to najwyższa frekwencja na Inea Stadionie w tym roku. Rekord sezonu to 38 458 widzów na jesiennym meczu Lecha z Legią Warszawa.

JAKIE SĄ WASZE OCZEKIWANIA PRZED TYM MECZEM? DYSKUTUJMY NA FACEBOOKU