Trzy unikatowe koszulki gwiazd Lecha na charytatywnej aukcji

Koszulki Łukasza Teodorczyka, Artjomsa Rudnevsa (w barwach Hannoveru 96) i Aleksandara Tonewa (w barwach Aston Villi) wystawił Lech Poznań na charytatywnych aukcjach, z których dochód będzie przeznaczony na rehabilitację Przemysława Wojcieszaka.
Przemysław Wojcieszak jest kolegą Marcina Kamińskiego, razem chodzili do gimnazjum sportowego w Poznaniu. Był też podopiecznym Mariusza Rumaka w kadrze Wielkopolski. 23-letni chłopak ucierpiał na skutek niefortunnego skoku do rzeki podczas spływu kajakowego i doznał poważnego uszkodzenia kręgosłupa. Dzięki intensywnej rehabilitacji częściowo odzyskał czucie w ramionach, do łokci. Jest sadzany na wózku, ale nie oddycha sam. Cały czas jest podłączony do respiratora, który utrzymuje jego oddech.

Marcin Kamiński pod koniec marca odwiedził Przemka w ośrodku w Konstancinie-Jeziornej. Z kolei Mariusz Rumak na początku stycznia wręczał nagrody uczestnikom charytatywnego, halowego turnieju piłki nożnej w Żerkowie, podczas którego zebrano pieniądze potrzebne na leczenie Przemka.

Rodzice Przemka wciąż potrzebują pieniądzy na rehabilitację, pobyt syna w ośrodku w Konstancinie, zakup wózka oraz przebudowę mieszkania, by Przemo mógł wrócić do domu w Przybysławiu. Lech Poznań po raz kolejny stara się pomóc. Tym razem na aukcję powędrowały trzy unikatowe koszulki. Cały zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na leczenie Przemka.

Link do koszulki Łukasza Teodorczyka

Link do koszulki Artjomsa Rudnevsa

Link do koszulki Aleksandara Tonewa