Sport.pl

Semir Stilić: Nigdy w swoim życiu nie spotkałem się z taką sytuacją

- Miło było wrócić do Poznania i zagrać na stadionie, który znam, i przeciw piłkarzom, którzy są moimi dobrymi kolegami. Szkoda tylko, że na boisku nie mieliśmy nic do powiedzenia - mówił po meczu z Lechem Poznań piłkarz Wisły Kraków Semir Stilić. Bośniak przez lata był zawodnikiem ?Kolejorza?.


Obserwuj autora na twitterze

Semir Stilić nie zagrał dobrego meczu, podobnie jak cała Wisła Kraków, która przegrała z Lechem 0:3. - W naszych szeregach grało bardzo wielu młodych graczy, bardzo niedoświadczonych i niezgranych - tłumaczył Semir Stilić. - Było dużo kontuzji, pauz za kartki. Jesteśmy w takiej sytuacji, że nie wiadomo, kto zagra w obronie w kolejnym spotkaniu. Przyznam, że byłem tym aż oszołomiony. Nigdy w swoim życiu i piłkarskiej karierze nie spotkałem się z taką sytuacją. Tak trudną dla trenera i zespołu.

- Na dodatek jeszcze dostaliśmy tu od Lecha dwie szybkie bramki. No to już było naprawdę ciężko odwrócić. Naszą postawę i wynik należy zatem zrozumieć. W meczu z Legią Warszawa potrafiliśmy odwrócić losy meczu mimo wyniku 0:2, ale wtedy jednak skład był inny. Mamy jednak zamiar walczyć do końca. Chcemy być w porządku wobec siebie, kibiców i rywali. Nie złożymy broni mimo luk w składzie. Ważne jednak, aby na kolejny mecz wrócili choć niektórzy piłkarze, których teraz zabrakło - mówił Semir Stilić.

CO MYŚLICIE O TYM GRACZU? DYSKUTUJMY NA FACEBOOKU

Więcej o:
Komentarze (3)
Semir Stilić: Nigdy w swoim życiu nie spotkałem się z taką sytuacją
Zaloguj się
  • Dominik Cybal

    Oceniono 44 razy -18

    "który przez lata gra w Lechu" - hmmm z tego co kojarze to Stilic gral dwa sezony w Kolejorzu wiec zwrot tu jakos nie pasuje , Lata to gral Murawski z przerwa na Rubina Kazan , Lata to gra Kotorowski ... Stilic byl w POznaniu przejazdeem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX