Sport.pl

Reforma ekstraklasy wypacza rywalizację o koronę króla strzelców?

- Marco Paixao, który ze Śląskiem Wrocław najbliższych siedem spotkań zagra w grupie spadkowej, może mieć ułatwione zadanie w walce o koronę króla strzelców - uważa piłkarz Legii Warszawa Ivica Vrdoljak, który krytykuje reformę ekstraklasy. W gronie rywalizujących o koronę jest także Łukasz Teodorczyk z Lecha Poznań.
Łukasz Teodorczyk ma 19 goli i nieznacznie ustępuje liderowi klasyfikacji króla strzelców, Marcinowi Robakowi z Pogoni Szczecin. I Lech Poznań, i Pogoń Szczecin rywalizują w grupie mistrzowskiej. Za nimi z 17 golami jest Marco Paixao ze Śląska Wrocław, który gra w grupie spadkowej. - Paixao ze Śląskiem będzie miał teoretycznie łatwiejsze zadanie od Marcina Robaka z Pogoni Szczecin i Łukasza Teodorczyka z Lecha Poznań - powiedział Ivica Vrdoljak z Legii Warszawa na spotkaniu z kibicami zorganizowanym przez głównego sponsora stołecznego zespołu - firmę bukmacherską Fortuna.

Więcej o:
Komentarze (10)
Reforma ekstraklasy wypacza rywalizację o koronę króla strzelców?
Zaloguj się
 • quimico

  Oceniono 15 razy 13

  Przecież wiadomo, że na wschód od Konina Azja się zaczyna. Taka Turcja też nie leży na jednym kontynencie.

 • piotrus8268

  Oceniono 8 razy 8

  późno ktoś to zauważył ;] nie no, właściwie to i tak tytuł króla strzelców nie jest w 100% indywidualnym dorobkiem piłkarza, dużo w tym zasług reszty drużyny, do których więcej szczęścia mieli jednak napastnicy z górnej ósemki :)

 • lokomotywa32

  Oceniono 32 razy 8

  Ci wschodniacy ze wszystkim mają problem, a lepiej niech rozważą to dlaczego są na 1 miejscu i dzięki komu a nie będą morały prawić korupcjusze z azji

 • ikcilak

  Oceniono 28 razy -14

  lokomotywa32 pajacu. Jeżeli stolica twojego kraju leży w azji to ty mieszkasz w prowincjonalnym azjatyckim mieście. Proste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX