Nowy nabytek Lecha Poznań zaczął strzelać. Dwa gole Mateusza Klichowicza

Dwie bramki Mateusza Klichowicza i jedna bramka Piotra Kurbiela - rezerwy Lecha Poznań wygrały swój mecz w trzeciej lidze przeciwko Fogo Luboń 3:2. W tabeli zajmują drugą pozycję.
22-letni Mateusz Klichowicz, wychowanek Olimpii Poznań, to nowy nabytek Kolejorza, który tej zimy zasilił go z Gromu Plewiska. Ma wspomóc atak rezerw i walczyć o awans do pierwszego zespołu. W meczu z Fogo Luboń strzelił dwa gole, a lechici już do przerwy prowadzili 3:0. Po przerwie zdekoncentrowany Kolejorz pozwolił rywalom na wbicie sobie dwóch goli.

Wobec porażki lidera Sokoła Kleczew poznaniacy tracą do pozycji lidera już tylko trzy punkty.

Fogo Luboń - Lech II Poznań 2:3 (0:3)

Bramki dla Lecha: Kurbiel, Klichowicz 2

Lech II: Kamil Czapla - Franciszek Siwek, Jan Bednarek, Jędrzej Łągiewka, Grzegorz Rogala - Dawid Michniewicz, Maciej Orłowski (65. Piotr Fontowicz), Arkadiusz Gieraszek (59. Marcin Gawron) - Michał Jakóbowski, Piotr Kurbiel (88. Kamil Bzdziel), Mateusz Klichowicz

>b>Inne wyniki: Sokół Kleczew - Centra Ostrów Wlkp. 1:2, GKS Dopiewo - Włocłavia Włocławek 1:0, Unia Swarzędz - Wda Świecie 3:0, Polonia 1912 Leszno - Grom Plewiska 2:1, Nielba Wągrowiec - Polonia Środa Wlkp. 1:2, Start Warlubie - Notecianka Pakość 7:0, Unia Solec Kujawski - Pogoń Mogilno 1:1, Elana Toruń - Cuiavia Inowrocław 3:1