Sport.pl

Żółte koszulki Lecha Poznań z meczu w Łodzi trafiły na licytację. Można kupić i pomóc chłopcu

Trzy żółte koszulki z meczu Lecha Poznań z Widzewem Łódź trafiły na licytację. Dochód z aukcji oryginalnych trykotów z trzeciego kompletu strojów zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia 11-letniego Dominika Młynkowiaka. Młody kibic Kolejorza od 5 lat walczy z neuroblastomą.
Pojedynek z Widzewem Łódź był jedynym w obecnym sezonie występem niebiesko-białych w trzecim komplecie strojów. Teraz unikatowe trykoty trafią pod młotek. Na aukcjach można licytować koszulki Barry'ego Douglasa, Łukasza Teodorczyka i Huberta Wołąkiewicza. Pieniądze zebrane podczas aukcji zasilą budżet przeznaczony na udział Dominika w bardzo drogim leczeniu w niemieckiej klinice w Greifswald. Jego koszt to ponad 140 tysięcy euro.

Chłopiec gościł na Bułgarskiej już w zeszłym roku. W grudniu spełniło się jego największe marzenie - obejrzał mecz Lecha z Wisłą z perspektywy trybun Inea Stadionu. Przez cały czas towarzyszył mu wtedy obecny kapitan Kolejorza Hubert Wołąkiewicz. Po spotkaniu zabrał Dominika do szatni lechitów. - Dla nas to zaszczyt, a dla niego motywacja do tego, by nigdy się nie poddawał - mówił po meczu z Wisłą Hubert Wołąkiewicz.

Tutaj link do pierwszej aukcji

Tutaj link do drugiej aukcji

Tutaj link do trzeciej aukcji

Więcej o:
Komentarze (1)
Żółte koszulki Lecha Poznań z meczu w Łodzi trafiły na licytację. Można kupić i pomóc chłopcu
Zaloguj się
  • krzysiek_666

    Oceniono 5 razy 3

    Gdyby nie to, że kasa za nie ma pomóc chłopcu, to moim zdaniem nie byłyby warte więcej niż symboliczną złotówkę. To i tak więcej niż to, ile warte są po meczu, w którym w nich zagrali. Żeby zremisować, wygrywając 2:0 i to z najsłabszym zespołem złożonym naprędce z piłkarzy niechcianych w innych klubach i niedoświadczonych młodych graczy. I to w kolejce, w której Legia straciła punkty i 2 można było do niej odrobić, chwilę przed bezpośrednim meczem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX