Prezes Legii Bogusław Leśnodorski: Trener Lecha Poznań zostanie najszybciej zwolniony

Trenera poznańskiego Lecha Mariusza Rumaka wskazał prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski jako tego szkoleniowca, który najszybciej zostanie zwolniony w rundzie wiosennej. Odpowiedzi udzielił w ankiecie ?Przeglądu Sportowego? przed początkiem rozgrywek w nowym roku.


Obserwuj autora na twitterze

Prezes Bogusław Leśnodorski odpowiedział na pytanie: Który z trenerów jako pierwszy straci pracę? Jego zdaniem, będzie to Mariusz Rumak z poznańskiego Lecha. - Przegra dwa, trzy mecze i ludzie w Poznaniu stracą w niego wiarę. Rozpoczną nowy projekt - uzasadnił.

Podobnie sugeruje Łukasz Kadziewicz, siatkarz Cuprum Lubin. Uważa on, że Mariusz Rumak przegra cztery mecze i po nim.

Ostro z trenerem Mariuszem Rumakiem rozprawił się w tej sondzie także Mirosław Okoński, gwiazda Kolejorza z lat 70. i 80. Jego zdaniem, obecny szkoleniowiec Lecha już dawno powinien stracić pracę. - Chyba że się poduczył w tej szkółce w Białej Podlaskiej - powiedział mistrz Polski i dodał: - Legia gra słabo, ale Lech jeszcze gorzej. Patrzę, patrzę i nie widzę mistrza.

Jako potencjalne objawienie ligi wskazał Grzegorza Rasiaka. - Słyszałem, że Lech Poznań się nim interesuje. Gdzie my żyjemy!? - wołał.

Łukasza Teodorczyka jako objawienie ligi wskazała w ankiecie Katarzyna Kiedrzynek, bramkarka Paris St. Germain, a Karola Linettego z kolei wytypował Andrzej Twarowski, dziennikarz Canal+.

więcej tu

KTO BĘDZIE MISTRZEM - LECH CZY LEGIA? DYSKUTUJMY NA FACEBOOKU

Więcej o: