Dariusz Formella reporterem Lech TV. "Dawid, ile czasu spędzasz przed lustrem?" [WIDEO]

Na zgrupowaniu piłkarzy Lecha Poznań w Jarocinie Dariusz Formella ujawnił talent... telewizyjny. Młody napastnik wcielił się w rolę reportera Lech TV i postawił w ogniu pytań swojego kolegę z pokoju, Dawida Kownackiego.
- Cześć, z tej strony Darek Formella, Lech TV. Dzisiaj przeprowadzimy wywiad z największym talentem w Polsce, Dawidem Kownackim - energicznie rozpoczął rozmowę nowy reporter klubowej telewizji. Pytania nie okazały się łatwe, a dziennikarska ciekawość nie pozwoliła rozmówcy łatwo wykręcić się od odpowiedzi.

- Dawid powiedz nam, jak Ci idzie w szkole? - już pierwsze pytanie zaskoczyło Dawida Kownackiego. A reporter długo nie czekał na odpowiedź:- Pani Matuszak, Twoja wychowawczyni, dzwoniła do mnie i mówiła, że jesteś leniem - dociekał Formella. Rozmówca przyparty "do muru" z trudem zdołał wydusić z siebie: - To nieprawda. Czasem mi po prostu nie pasuje ta szkoła, bo... koliduje z treningami - wybrnął Dawid Kownacki.

Dalej nie było łatwiej. - Kogo uważasz za najlepszego piłkarza w Lechu? Oprócz siebie oczywiście - pytał reporter.

- Yyy... ale ja wcale nie uważam, że jestem najlepszy - próbował protestować Dawid Kownacki, ale dziennikarz nie odpuszczał.

- Ale jedna, najlepsza osoba - dociekał Formella.

- Nie chcę tutaj mówić o indywidualnościach - wykręcał się od odpowiedzi Kownacki.

- Może jednak? - dociekliwy reporter nie dawał za wygraną.

- Nie, jednak cała drużyna zasługuje na pochwały - zdołał postawić na swoim Dawid Kownacki.

Kolejne pytanie zupełnie zaskoczyło rozmówcę. - Dawid, ile czasu spędzasz przed lustrem? - zapytał z zaciekawieniem Formella.

- Króciutko - bronił się Kownacki.

- No ile, 20 minut? - dopytywał dziennikarz.

- Nie, nie, nie - starał się zaprzeczać młody napastnik. I szybko dodał: - Minutę.

Redaktor Dariusz Formella pytał też Dawida Kownackiego z kim trzyma się w Lechu i czy jest lubiany w drużynie. Cały wywiad poniżej: