Trener Lecha Poznań: Mój zespół dobrze realizował taktykę

- Mecz od początku nam się nie ułożył i bardzo szybko zostaliśmy zmuszeni do gry jednego mniej - mówił trener Lecha Poznań Mariusz Rumak po porażce 0:1 z Koroną Kielce

Już w 8. minucie spotkania czerwoną kartkę za faul taktyczny dostał obrońca "Kolejorza" Marcin Kamiński. Gospodarze wykorzystali przewagę liczebną dopiero w 88. minucie, po trafieniu Daniela Gołębiewskiego. - Po kartce dla Marcina musieliśmy szybko zmienić sposób grania, cofnąć się i liczyć, że wyprowadzimy jakiś kontratak, po którym strzelimy bramkę - mówił Mariusz Rumak. - Uczciwie muszę jednak przyznać, że poza stałymi fragmentami gry nie zagroziliśmy bramce Korony - dodał.

Trener Lecha chwalił swoich piłkarzy za sposób, w jaki grali oni w dziesiątkę przeciwko jedenastu zawodnikom Korony. - Mój zespół dobrze realizował taktykę i dobrze wykonywał zadania. W końcówce jednak nie ustrzegliśmy się błędów i dlatego wracamy do domu z zerowym kontem.