Awans rezerw Lecha Poznań w Pucharze Polski. "Duża fanta dla bramkarza"

Piłkarze rezerw Lecha Poznań wyeliminowali po rzutach karnych Sokoła Pniewy w 1/16 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Po 90 minutach gry (na tym szczeblu nie ma dogrywki) był remis 1:1.
Rezerwy Lecha są liderem III ligi, Sokół zajmuje przedostatnie miejsce w IV lidze. Mimo to mecz był zacięty, a trener Lecha Patryk Kniat nie szczędził słów krytyki pod adresem swojego zespołu. - Kompromitacją można nazwać wygraną z dużo niżej notowanym rywalem dopiero po rzutach karnych. Myślę, że koledzy z zespołu powinni postawić Kamilowi Czapli dużą fantę, bo on dzisiaj uratował honor zespołu - mówi szkoleniowiec na oficjalnej stronie Lecha Poznań.

Sokół Pniewy - Lech II Poznań 1:1 (0:0) k. 3:4

Bramki: 1:0 Hajdukiewicz (69.), 1:1 Woźniak (89.)

Lech II: Kamil Czapla - Franciszek Siwek (46. Mariusz Woźniak), Jędrzej Łągiewka, Tomasz Dejewski (46. Jan Bednarek), Grzegorz Rogala (46. Emil Szczupakowski) - Dawid Michniewicz, Dominik Chromiński, Maciej Orłowski - Piotr Fontowicz (65. Jakub Kapsa), Ernest Graś, Michał Jakóbowski.