Oldboje Lecha Poznań rozgromili Gaj Wielki. Kolejny pucharowy rywal też z A klasy

Aż 12:1 rozgromili A-klasowy zespół KS Gaj Wielki piłkarze Lech Poznań Oldboys w III rundzie Pucharu Polski w okręgu poznańskim. Trzy bramki dla oldbojów strzelił Jacek Dembiński.
KS Gaj Wielki był trzecim rywalem Lech Poznań Oldboys, ale dopiero drugim, z którym byłe gwiazdy "Kolejorza" rywalizowały na boisku. Najpierw oldboje pokonali 9:2 B-klasowy Odlew Poznań, a w drugiej rundzie wygrali walkowerem ze Skrą Wielkopolska Otusz, gdyż jej piłkarze nie mieli przy sobie ważnych kart zdrowia.

Teraz na boczne boisko stadionu przy Bułgarskiej przyjechał KS Gaj Wielki i już do przerwy sprawa awansu była przesądzona, bo po dwóch golach Jacka Dembińskiego i trafieniach Sławomira Mizgalskiego oraz Marka Rzepki gospodarze prowadzili 4:0. Pół godziny później było już 9:0 dla Lech Poznań Oldboys i wtedy honorową bramkę dla Gaju Wielkiego zdobył Marcin Kalinowski.

Na 25 września zaplanowana jest czwarta runda PP. Przeciwnikiem oldbojów "Kolejorza" będzie GKS Golęczewo, wicelider II grupy poznańskiej A-klasy, tej samej, w której na 11. miejscu jest KS Gaj Wielki.

Lech Poznań Oldboys - KS Gaj Wielki 12:1 (4:0)

Bramki: 1:0 Sławomir Mizgalski (20. minuta), 2:0 Marek Rzepka (35.), 3:0 i 4:0 Jacek Dembiński (37. i 40.), 5:0 Krzysztof Piskuła (53.), 6:0 Mariusz Skrzypczak (62.), 7:0 Jacek Dembiński (66.), 8:0 Mariusz Skrzypczak (72.), 9:0 Sławomir Mizgalski (74.), 9:1 Marcin Kalinowski (76.), 10:1 Arkadiusz Bąk (79.), 11:1 Marcin Drajer (86.), 12:1 Marek Rzepka (88.)