Oldboje Lecha Poznań forsują kolejną przeszkodę w Pucharze Polski. Dołączą do Jamajki?

Dawne gwiazdy Lecha Poznań występujące w zespole oldbojów zmierzą się we wtorek o godz. 17 z drugim rywalem w rozgrywkach Pucharu Polski. Będzie to Skra Wielkopolska Otusz.


Skra Wielkopolska Otusz to zespół B-klasowy, a w poprzedniej rundzie oldboje Lecha Poznań wygrali z inna B-klasową drużyną, Odlewem Poznań 9:2. Piłkarze z Otusza rozgromili w poprzedniej rundzie Okonia Sapowice 5:1 - i to na jego boisku. Wtorkowy mecz odbędzie się na bocznym boisku Inea Stadionu przy ul. Bułgarskiej. Początek o godz. 17. Wstęp na mecz jest wolny.

Kadra Lecha Poznań Oldboys na mecz ze Skrą:

Jacek Przybylski, Marek Rzepka, Paweł Bocian, Marcin Drajer, Czesław Owczarek, Krzysztof Piskuła, Sławomir Mizgalski, Arkadiusz Bąk, Sławomir Najtkowski, Piotr Jacek, Jarosław Araszkiewicz, Waldemar Przysiuda, Jacek Dembiński.

Jeżeli oldboje awansują, trafią do trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu, w której mamy tak ciekawe ekipy jak: Dyskobolia Grodzisk Wlkp., Pieczarka Wielichowo, Wicher Strzyżewo, Walka Kostrzyn, Concordia Murowana Goślina, a także zespół Sędziów WZPN. Jest tu także Ajademia Reissa, która pokonała KS Sarbia 4:2, a także niesamowity zespół Jamajka Cynk Boys Śrem, którego piłkarze grają w koszulkach z podobizną Boba Marleya. Jamajka Cynk Boys awansowała po zwycięstwie 3:0 nad Poznań FC.