Sport.pl

Semir Stilić - była gwiazda Lecha Poznań - trafił do ligi tureckiej

Bośniacki pomocnik Semir Stilić podpisał kontrakt z tureckim Gaziantepspor - poinformował klub na swojej stronie internetowej. Wielka gwiazda Lecha Poznań sprzed kilku lat występowała ostatnio w Karpatach Lwów. Bez sukcesów.
Semir Stilić odszedł do Karpat Lwów po wygaśnięciu kontraktu z Lechem Poznań w zeszłym roku, choć wcześniej był w kręgu zainteresowań znacznie większych klubów. Było to jednak w czasie, gdy odnosił z Lechem Poznań wielkie sukcesy - był mistrzem Polski w 2010 roku, zdobył Puchar Polski w 2009 roku, grał udanie w fazie grupowej europejskich pucharów w 2008 i 2010 roku. Słynął z tzw. no-look passów, czyli mylących przeciwnika podań.

Karpaty Lwów nie okazały się dla niego dobrym adresem. Po roku klub z Ukrainy wystawił Semira Stilicia na listę transferową. Bośniak ostatecznie ląduje w Turcji, w klubie Gaziantepspor. Turcy poinformowali na swojej stronie, że podpisał trzyletni kontrakt i zagra z numerem 27.

CZY TĘSKNICIE ZA SEMIREM STILICIEM? PODYSKUTUJMY NA FACEBOOKU

Więcej o:
Komentarze (8)
Semir Stilić - była gwiazda Lecha Poznań - trafił do ligi tureckiej
Zaloguj się
 • bubu1922

  Oceniono 29 razy 25

  Ale macie nasrane w bani jak myśleliście ze Stilic przyjdzie do Lecha nie mówiąc o Sławku ,nie mam pojęcia o jakie sprzątnięcie wam chodzi kto ci powiedział ze Lech go chciał Fakt ?? pozdrawiam i nadal ich słuchaj to w zimie w klapkach będziesz chodził ...

 • hqpoznan

  Oceniono 41 razy 17

  Całe szczęście, że Rutkowscy nie wpadli na tak głupi pomysł by zatrudniać Stlića...

 • waw74

  Oceniono 17 razy 9

  co tam jakis Stilic.... Rumok ma Drewnioka wirtuoza:))))), pytala o niego ostatnio Borussia:)

 • wxgknutg99

  Oceniono 9 razy 3

  Lech- zero polityki transferowej

 • piotrekmessi

  Oceniono 6 razy 2

  aosporcie.blogspot.com/2013/08/klub-niepokornych-polskich-ligowcow.html - oto krótki felietonik na temat samego Semira i całej "polskiej" kolonii w Gaziantepsporze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX