Dariusz Formella wrócił i od razu strzela gola! Lech II Poznań wygrał spotkanie

Efektownie wrócił do gry w barwach Lecha Poznań utalentowany Dariusz Formella. Już na początku meczu rezerw Kolejorza w trzeciej lidze strzelił gola, który dał Lechowi zwycięstwo 1:0 nad Notecianką Pakość.
W 16. minucie spotkania Szymon Zgarda zagrał do Patryka Wolskiego. Jego strzał obronił bramkarz Notecianki, ale do piłki dopadł Dariusz Formella i strzelił bramkę w swym pierwszym występie po przerwie spowodowanej chorobą. Pod koniec meczu bramkarz Lecha Maciej Gostomski wyszedł cało z sytuacji sam na sam z Dawidem Zdrojewskim.

Lech II Poznań dzięki tej wygranej awansował na pozycję lidera trzeciej ligi, ale nie została rozegrana jeszcze pełna kolejka. Poznaniacy mają na koncie wygrane z Notecianką Pakość i Centrą Ostrów Wielkopolski oraz remis z Gromem Plewiska.

Lech II Poznań - Notecianka Pakość 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Formella (16.)

LECH:Maciej Gostomski - Franciszek Siwek, Wiktor Witt, Tomasz Dejewski Ż, Emil Szczupakowski - Mariusz Woźniak, Szymon Zgarda Ż - Dariusz Formella (68. Ernest Graś), Dawid Kownacki, Michał Jakóbowski (46. Maciej Orłowski) - Patryk Wolski (46. Jakub Kapsa)

NOTECIANKA:Bartosz Goszka - Patryk Stauchman, Bartłomiej Delekta, Ariel Jastrzembski, Rafał Langowski - Sebastian Mędlewski, Mikołaj Bednarek, Dawid Zdrojewski, Marcin Kikowski, Mateusz Chachuła (64. Dariusz Swojnóg) - Dariusz Słupski (85. Roger Babiarz)

(składy meczu dzięki uprzejmości strony internetowej Lecha Poznań)

JAKA JEST WASZA OPINIA W SPRAWIE REZERW? OGRYWAĆ MŁODZIEŻ CZY TEŻ DOPROWADZAĆ DO FORMY GRACZY ZESPOŁU SENIORÓW? DYSKUTUJMY