Szymon Drewniak w barwach reprezentacji Polski zagra przeciwko Litwie

Trener Jacek Zieliński (ale nie ten, który prowadził niegdyś Lecha Poznań) - selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21, dokonał zmiany w kadrze na towarzyski mecz z Litwą, który 14 sierpnia odbędzie się w Suwałkach.
Trener usunął z kadry kontuzjowanego Konrada Nowaka z Górnika Zabrze, zastąpił go Jakub Kiełb, który do niedawna był piłkarzem Tura Turek. Po kłopotach tego klubu przeniósł się jednak do Termaliki Bruk-Bet Nieciecza i w jej barwach ma zagrać w Pucharze Polski przeciwko Lechowi Poznań. Ten mecz - 18 sierpnia.

W kadrze Polski pozostaje Szymon Drewniak z Lecha Poznań, który po wpadce Kolejorza z Żalgirisem Wilno w europejskich pucharach raz jeszcze zagra przeciwko Litwinom.

Kadra Polski na mecz z Litwą:

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia), Marcin Skrzeszewski (ROW Rybnik), Mariusz Stępiński (1.FC Nürnberg), Bartosz Żurek (Cracovia Kraków), Julien Tadrowski (Górnik Łęczna), Jonatan Straus (Jagiellonia Białystok), Szymon Drewniak (Lech Poznań), Patryk Mikita (Legia Warszawa), Radosław Murawski (Piast Gliwice), Kamil Kurowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Koj, Jakub Bąk (obaj Pogoń Szczecin), Martin Konczkowski, Kamil Włodyka (obaj Ruch Chorzów), Bartłomiej Kasprzak (Widzew Łódź), Michał Nalepa (Wisła Kraków), Daniel Szczepankiewicz (Wisła Płock), Jakub Kiełb (Termalica Bruk-Bet Nieciecza)

JAK OCENIASZ TEGOROCZNĄ FORMĘ SZYMONA DREWNIAKA? DYSKUTUJEMY NA FACEBOOKU