Kilka centr i nie ma Centry. Dawid Kownacki strzelał, Lech Poznań wygrał aż 4:0

Rezerwy Lecha Poznań zrehabilitowały się za stratę punktów w pierwszym meczu sezonu trzeciej ligi, gdy zremisowały z Gromem Plewiska 1:1. Teraz we Wronkach rozgromiony 4:0 został zespół Centry Ostrów Wielkopolski, a dwa gole strzelił młody Dawid Kownacki.
Dawid Kownacki pojawiał się już w składzie pierwszego zespołu Lecha Poznań. Przeciwko ostrowskiej Centrze najpierw trafił w 8. minucie, gdy wykończył podanie Franciszka Siwka. Jeszcze przed przerwą padły dwa kolejne gole dla Kolejorza. Michał Jakóbowski dostał dobre podanie od Dominika Chromińskiego, a Dawid Kownacki wykończył akcję Lecha po rzucie rożnym - piłkę zgrał mu wtedy Tomasz Dejewski. Wynik meczu w końcówce ustalił Jakub Kapsa.

Lech II Poznań - Centra Ostrów Wielkopolski 4:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Kownacki (8), 2:0 Jakóbowski (34), 3:0 Kownacki (39), 4:0 Kapsa (88)

LECH: Kamil Czapla - Franciszek Siwek, Wiktor Witt, Tomasz Dejewski, Emil Szczupakowski - Szymon Zgarda, Mariusz Woźniak (80. Jędrzej Łągiewka) - Maciej Orłowski, Dominik Chromiński (57. Ernest Graś), Michał Jakóbowski (46. Jakub Kapsa Ż) - Dawid Kownacki Ż

CENTRA: Krystian Anioł - Sebastian Kościuk (59. Łukasz Szczepański), Dawid Piróg, Tomasz Adamiak, Bartosz Zmyślony (46. Szymon Kucharski) - Dominik Sobczak (68. Konrad Rusek) - Jacek Pacyński, Krzysztof Matuszak, Michał Kucharski (82. Patryk Sikora), Jakub Michalski Ż - Tomasz Adamczyk