Sport.pl

Skrót NSNP staje się hasłem w Poznaniu. Akcja kibiców Lecha Poznań na Facebooku

Cztery litery NSNP wpisują sobie jako motto kibicujący Lechowi Poznań użytkownicy serwisu społecznościowego Facebook. To skrót od ?Nigdy Się Nie Poddawaj?. Akcja przed meczem z Żalgirisem Wilno przybiera coraz większe rozmiary.
Klub Lech Poznań wrzucił na Facebooka tę grafikę z hasłem "Jestem z Lechem na dobre i na złe" oraz czterema literami NSNP, czyli "Nigdy Się Nie Poddawaj". W ten sposób prosi kibiców Kolejorza o pomoc i wsparcie drużyny podczas arcyważnego czwartkowego spotkania Ligi Europejskiej z Żalgirisem Wilno.

Lech Poznań przeżywa kryzys - po słabszych spotkaniach spotkał się z miażdżącą krytyką, także swoich kibiców. Ci podczas meczów w Wilnie i Lubinie wezwali piłkarzy i trenera Mariusza Rumaka do raportu. Zbesztali też drużynę.

Teraz jednak, przed najważniejszą dotąd w tym sezonie próbą Kolejorza, kibicujący Lechowi użytkownicy Facebooka udostępniają na swoich profilach grafikę i hasło, co ma być wyrazem wsparcia drużyny. Hasło udostępnił także profil stowarzyszenia kibiców Wiara Lecha.

Akcja błyskawicznie zatacza coraz większe kręgi. Tylko z profilu Lecha Poznań w trzy godziny polubiło ją i udostępniło ponad 1200 osób, a z ich profilu włączają się kolejne.

DOŁĄCZ DO AKCJI I DUSKUSJI O MECZU NA FACEBOOKU

Więcej o:
Komentarze (11)
Skrót NSNP staje się hasłem w Poznaniu. Akcja kibiców Lecha Poznań na Facebooku
Zaloguj się
 • crinos_pl

  Oceniono 28 razy 12

  Smutnych czasów się doczekaliśmy. Lech prosi o wsparcie, żeby się nie poddać drużynie, którą wyprzedza o 250 miejsc w rankingu. W czwartek zwyczajowo pojadę na stadion, ale cudów się nie spodziewam.

 • franneck

  Oceniono 17 razy 9

  Nie ma co szukac podtekstów. Mają swoje chwile słabości i wzlotów piłkarze, mają swoje obowiązki i prawa kibice. Mobilizacja pozytywnych emocji wokół ukochanej drużyny jest ze wszech miar godna poparcia. Nie wiem co będzie w czwartek, nie wiemy co będzie w IV rundzie jeśli dotrze do niej Lech, ale obowiązkiem najlepszych kibiców w Polsce jest być z ich drużyną. Bądźmy więc, bo rzeczywiście za wcześnie by kapitulować i spuszczać głowę. W czwartek wszyscy bądźmy z Lechem Rumaka i jego jedenastką! Nowa Siła Napędzi Poznaniaków!

 • epox

  Oceniono 3 razy -1

  świetna akcja ......

  Niech Skorża Nam Pomoże ......

  jest to jakiś pomysł ...;)

 • mateo292

  Oceniono 47 razy -29

  tylko zeby z tego nie powstała druga NSDAP :-)

 • bigosmiszcz

  Oceniono 44 razy -34

  "publiczkę !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX