Artjoms Rudnevs ratuje Hamburgera SV w Pucharze Niemiec [WIDEO]

Były napastnik Lecha Poznań, Artjoms Rudnevs strzelił dwa gole dla Hamburgera SV w wygranym przez jego zespół 4:0 meczu z piątoligowym SV Schott Jena.
Hamburczycy długo nie mogli trafić do siatki zespołu, który występuje w jednej z grup niemieckiej Oberligi, czyli na piątym poziomie rozgrywek. Bezbramkowy wynik w meczu Pucharu Niemiec utrzymywał się aż do 72. minuty. Wtedy to bramkarza gospodarzy pokonał Artjoms Rudnevs, który na murawie pojawił się po godzinie gry. Cztery minuty po pierwszym trafieniu Łotysz dołożył jeszcze drugą bramkę. HSV wygrało 4:0.

Pierwsza "bramkowa" akcja z udziałem Artjomsa Rudnevsa rozpoczyna się ok. 5:48 poniższego skrótu:

Inny były lechita, Robert Lewandowski także zdobył bramkę w Pucharze Niemiec - strzelił ostatniego gola w wygranym przez 3:0 przez Borussię Dortmund pojedynku z SV Wilhelmshaven.