Zaangażowane erotyki prezesa Honki Espoo, z którą gra Lech Poznań

Szalik okolicznościowy na mecz z Lechem Poznań, chorągiewki, przypinki, herb wyciosany w drewnie - w sklepie klubowym klubu Honka Espoo można kupić wiele okolicznościowych gadżetów związanych z klubem. Jeden jest jednak niezwykły. To ?Unelma naisesta?- tomik erotycznych wierszy napisanych przez prezesa zarządu i właściciela klubu Jouko Harjunpää.
Taka książka to prawdziwy skarb. "Słowa o miłości - mężczyzny do kobiety" to tomik wierszy napisanych przez prezesa zarządu i właściciela klubu Honka Espoo Jouko Harjunpää. Można go kupić w sklepiku klubowym fińskiego klubu za jedyne 15 euro.

Jouko Harjunpää jest być może jedynym prezesem klubu piłkarskiego na świecie, który pisze wiersze miłosne wydawane w formie tomików poetyckich. Prezes Honki Espoo to zresztą człowiek kultury - jest nie tylko poetą, ale i muzykiem. Gra na gitarze w zespole muzycznym. "Dlaczego tak trudno mi powiedzieć mojej ukochanej coś pięknego. Słowa, które chciałaby usłyszeć właśnie ode mnie. Słowa, których pragnie każda kobieta - dziewczyna, narzeczona, żona, matka dzieci, towarzyszka starości albo najlepszy kumpel. Postanowiłem spróbować i zacząłem szukać słów dla kobiety. Tak narodził się ten zbiór wierszy. Wyobrażałem sobie, że ten tomik mógłby być przechowywany na stoliku nocnym. Wieczorem schować się z ukochaną pod jedną kołdrę i za każdym razem czytać wiersz. Dlaczego nie wypowiedzieć słów, które mogą otworzyć niebo? - uzasadnia powstanie wierszy prezes klubu, z którym Lech Poznań zagra w czwartek o godz. 18. Relacja na sport.pl.