Lech II Poznań rozpoczął przygotowania od rozgromienia rywali 6:1

Czwartoligowa Warta Międzychód została zdemolowana przez rezerwy Lecha Poznań, w barwach których grali tacy piłkarze jak Michał Jakóbowski czy Igor Jurga - do niedawna zawodnicy Warty Poznań czy piłkarze z szerokiej kadry pierwszego Lecha.
Lech II Poznań szykuje się do startu w trzeciej lidze, a być może i drugiej, o ile Kolejorzowi uda się manewr z przejęciem miejsca Calisii Kalisz. Pojedynek w Międzychodzie z Wartą był pierwszy sparingiem okresu przygotowawczego.

Rezerwy wygrały 6:1. Bramki dla podopiecznych Patryka Kniata strzelali Michał Jakóbowski, Wiktor Witt, Piotr Kurbiel oraz zawodnicy testowani.

Właśnie przegląd licznie testowanych w meczu zawodników był jego głównym założeniem. Przez szeregi Lecha w tym meczu przewinęło się aż siedmiu nowych zawodników. Poza nimi zagrali: Igor Jurga, Michał Jakóbowski, Wiktor Witt, Kamil Czapla, Jędrzej Łągiewka, Jan Bednarek, Jakub Marynowicz, Emil Szczupakowski, Szymon Zgarda, Dominik Chromiński, Maciej Orłowski, Piotr Kurbiel, Krystian Sanocki.

W kolejnym spotkaniu kontrolnym rezerw Kolejorza zmierzą się z Wartą Poznań. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 11.00 również w Międzychodzie.

Więcej o: