Sport.pl

WASZYM ZDANIEM: Lech Poznań wylosował nieźle, albo nawet świetnie

W naszej sondzie zapytaliśmy internautów, czy fiński zespół Honka Espoo, z którym Lech Poznań zagra w drugiej rundzie Ligi Europejskiej, to dla niego dobre losowanie? Zdaniem czytelników - tak.
Aż 75 proc. ankietowanych wskazało na taką odpowiedź, z czego 43 proc. uważa, że to losowanie niezłe, a 32 proc. - że wręcz świetne. Przypomnijmy, że z wyników losowania Ligi Europejskiej zadowolony jest także sam klub - dla Lecha podróż do Finlandii jest tańsza i łatwiejsza logistycznie niż zeszłoroczna wyprawa do Kazachstanu.

Grymasi na wyniki losowania 21 proc. pytanych, z czego 11 proc. uważa, że Lech trafił tak sobie, 6 proc. - że fatalnie, a 4 proc. - że nie najlepiej.

Za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy. Głosujcie w naszych innych ankietach na POZNAN.SPORT.PL.

Więcej o:
Komentarze (1)
WASZYM ZDANIEM: Lech Poznań wylosował nieźle, albo nawet świetnie
Zaloguj się
  • tylko.poznanski.lech

    Oceniono 11 razy 9

    Te 32%- hura optymiści- działają pod wpływem mediów, które stawiają Lecha jako wielkiego faworyta. Jednak ktoś bardziej rozsądny i niezależny w swojej opinii przypomni sobie to co działo się rok temu. Warto pamiętać, że to tylko 2 mecze- dyspozycja dnia może zadecydować o wszystkim- żeby być pewnym siebie trzeba być 2 razy lepszą drużyną od przeciwnika. Po drugie- to jest zespół złożony z młodych- niekoniecznie zdolnych, ale na pewno walecznych- na pewno nie będzie tak, że ,,przyjechał wielki klub z Polski- połóżmy się- nie mamy szans,,.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX