Tomasz Kędziora w barwach U-19 przegrał z Chorwacją. Koniec marzeń o awansie

Polska reprezentacja piłkarska do lat 19 przegrała drugi mecz eliminacyjny do mistrzostw Europy - tym razem z Chorwacją 0:2 (0:0). Wraz z poprzednią przegraną 0:1 z Hiszpanami eliminuje to Polaków z walki o finał.
Polska jest gospodarzem turnieju kwalifikacyjnego z udziałem Hiszpanii, Chorwacji, Grecji i naszej reprezentacji. Odbywa się on w Trójmieście i okolicach. W pierwszym spotkaniu w Gdyni biało-czerwoni przegrali z Hiszpanią 0:1 , a zagrali wtedy dwaj lechici - Tomasz Kędziora i Dariusz Formalla. W drugim, rozegranym w Starogardzie Gdańskim spotkaniu wystąpił już tylko Tomasz Kędziora, a Polska przegrała z Chorwacją 0:2. Gole dla rywali strzelili: Kruno Ivaneić z NK Radnik oraz Marko Alvir z Dinamo Zagrzeb.

Skład Polaków:

Oskar Pogorzelec - Tomasz Kędziora, Igor Łasicki, Gracjan Horoszkiewicz (46. Mariusz Stępiński), Adrian Liberacki - Paweł Stolarski (58. Konrad Nowak), Lukas Klemenz, Sebastian Mrowca, Kamil Kurowski, Aleksander Jagiełło (68. Łukasz Kacprzycki) - Martin Kobylański.

W drugim spotkaniu Hiszpania pokonała Grecję 2:0. W ostatnim meczu, w poniedziałek, podopieczni Marcina Sasala zagrają z Grecją, ale szans na awans już nie ma.