Sport.pl

Legia Warszawa też chce Henrika Ojamaę?! Lech Poznań nie jest sam w wyścigu o zatrudnienie Estończyka

Legia Warszawa poinformowała FC Motherwell, że też jest zainteresowana Henrikiem Ojamaą - pisze ?The Scottish Sun?
"Henrik Ojamaa znalazł się w samym środku transferowego przeciągania liny między dwoma polskimi klubami" - twierdzi "The Scottish Sun". Dziennik nie podaje szczegółów oferty Legii Warszawa. Pisze jedynie, że Lech Poznań nie jest jedynym klubem z Polski, który chce skrzydłowego wicemistrzów Szkocji. Przypomina, że dwie propozycje z "Kolejorza" zostały już odrzucone przez władze Motherwell FC. Druga oferta, złożona kilkanaście dni temu, miała dać Szkotom nawet 350 tys. funtów, jeśli wliczyć to wszystkie klauzule, które były zawarte w propozycji transferowej Lecha.

Autor artykułu twierdzi, że szkocki klub nie jest zmuszony do sprzedaży piłkarza, który w zakończonym niedawno sezonie zaliczył aż 16 asyst i był pod tym względem najlepszym zawodnikiem w całej ekstraklasie.

O TEJ NIEBYWAŁEJ WRĘCZ HISTORII DYSKUTUJEMY NA FACEBOOKU

W przyszłym sezonie Henrik Ojamaa będzie grał w:
Więcej o:
Komentarze (16)
Legia Warszawa też chce Henrika Ojamaę?! Lech Poznań nie jest sam w wyścigu o zatrudnienie Estończyka
Zaloguj się
 • mr.pyra

  Oceniono 125 razy 107

  No i niech jeszcze ktoś powie, że Rumak nie miał racji na wczorajszej konferencji prasowej. Tam gdzie Lech tam po jego śladach idzie Leśnodorski.

 • kibic123456

  Oceniono 94 razy 64

  Okazuje się zatem, że Legła ma nie tylko beznadziejną "Akademię", ale i skauting.

 • wojtek1421

  Oceniono 81 razy 55

  Ta 7egła już naprawde nie ma honoru. Jakbym był kibicem tych zasrańców, to bym się spalił ze wstydu.

 • absolutebeginners

  Oceniono 74 razy 42

  .. Leśny_dziadek nie ma pomysłu na zespół ... jak widać najlepszy to ten .. obserwować Poznaniaków.. .. // panie BL .. podpowiem .. cały zarząd Lecha wcina bułkę z bananem .. niekoniecznie w Enklawie robi loda.. to róznica.. mam nadzieję widzi Pan różnicę ..

 • hrabia1969

  Oceniono 53 razy 41

  To juz staje sie nudne...

 • bundys01

  Oceniono 19 razy 15

  Warszawiacy powinni się czuć oszukani, nie tak dawno pan prezes Legii Leśnoodorski w skrócie P2L2(czytaj: PiTuLiTu), wyśmiał metody pracy Lecha i zapowiedział swój autorski projekt prowadzenia klubu, a tu co, a tu stare od lat, ale sprawdzone warszawskie sztuczki z podkradaniem. PiTuLiTu mi lata niech tylko nie chodzi i za przeproszeniem, nie pie... o tym ile to on robi dla piłki. On chce wielkiej Legii, nie on chce słabej ligi w której bez trudu będzie mógł zdobywać MP, ale nic więcej. Na wieść o zainteresowaniu Wisły Makami, też takowe wyraził, podobnie jak w kilkudziesięciu innych przypadkach, chce ich kupić nie chce podbić cenę, z handlowego punktu widzenia ok, ale z punktu widzenia sportowego już nie koniecznie.

 • hqpoznan

  Oceniono 23 razy 15

  Poziom skoutingu warszawianek jest nie do przebicia :D

 • absolutebeginners

  Oceniono 19 razy 11

  mamy w Polsce 2 Ojców sukcesu ....... jednym jest o. Tadeusz R. , drugim o. Roman K. .. każdy rządzi i dzieli podległym folwarkiem .. ostatnio lepiej wychodzi to o. Romanowi K. .. a jak nie wychodzi to sam wydziera gwizdek i decyduje..

 • progressive85

  Oceniono 53 razy -15

  Tak beznadziejną ma tą akademie ,że zdobyła mistrzostwo Młodej Ekstraklasy a swoich wychowanków dostarcza do 1 reprezentacji Polski:)
  O Neymara też starała się Barca i Real jakoś tam nie miał nikt pretensji o to kto 1 zwrócił na niego uwagę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX