Kibice Lecha Poznań komentują: Nie płakałem po Wandzelu

Żegnamy kolejnego legionistę - piszą kibice Lecha Poznań na forum Wiary Lecha po odejściu Aleksandra Wandzela do Legii Warszawa. Ich zdaniem, nie należy sobie tym transferem zbytnio zawracać głowy.
Odejście Aleksandra Wandzela do Legii Warszawa nie przypomina przejścia do stolicy Bartosza Bereszyńskiego, które miało miejsce zimą. Kibice Kolejorza, którzy dyskutują na forum Wiary Lecha uważają, że nie był to dla Lecha gracz istotny. "Nie zawracajmy sobie głowy tym, że Legia podpisuje kontrakt z trzecim bramkarzem Kolejorza, do tego kontuzjowanym. Martwiłbym się, gdyby chodziło o Burica. Przecież Wandzel nie wniósł nic godnego uwagi do seniorskiej piłki" - czytamy. I proponują motto: Nie płakałem po Wandzelu.

Pojawiają się jednak głosy, które mówią "Już jeden taki u nas był, również nie grał. Chwilę później Legia sprzedała go do Arsenalu za kilka baniek jurków". Mowa o Łukaszu Fabiańskim, byłym bramkarzu Lecha, potem Legii, wreszcie Arsenalu Londyn.

Krytyka Aleksandra Wandzela dotyczy ceremonii wręczenia medali, która miała miejsce w niedzielę. Piłkarz był już wtedy bez kontraktu z Kolejorzem . "Jeszcze w niedzielę na I trybunie, przy ławkach siedział, autografy dzieciakom rozdawał. Po dwóch dniach okazuje się, że Lecha tak naprawdę miał w d..." - czytamy na forum.