Lech Poznań odebrał srebrne medale. Bartosz Bereszyński nie dostał

Właściciel klubu Jacek Rutkowski, szef rady nadzorczej Ekstraklasy SA Maciej Wandzel, Marcin Animucki z zarządu organizatora rozgrywek i prezydent miasta Poznania Ryszard Grobelny wręczyli piłkarzom i sztabowi szkoleniowemu Lecha Poznań srebrne medale za pierwsze w dziejach klubu wicemistrzostwo kraju.
Wręczanie medali przedłużyło obecność kibiców na stadionie przy Bułgarskiej. Lechici wyczytywani kolejno po nazwisku odbierali medale i ustawiali się za tablicą z napisem "Lech Poznań, wicemistrz Polski 2012/2013". Litery "wice" próbował zasłonić rękawicami Krzysztof Kotorowski, a gdy się nie udało, zawisła na nich koszulka Lecha.

Lech Poznań otrzymał od Ekstraklasy SA komplet 35 medali. On decydował, komu je wręczy. Bartosza Bereszyńskiego, który zimą odszedł - ku oburzeniu kibiców - do Legii Warszawa, w tym gronie nie było.

Brawa dostali wszyscy nagrodzeni medalami, ale kibice skandowali nazwiska tylko kilku: Piotra Reissa, Ivana Djurdjevicia, Krzysztofa Kotorowskiego, Rafała Murawskiego, Bartosza Ślusarskiego czy Gergo Lovrencsicsa, autora wspaniałego gola w meczu z Koroną Kielce. Najsłabsze brawa dostali Łukasz Teodorczyk i Szymon Drewniak. Patryk Wolski i Kebba Ceesay odebrali medale, dochodząc do nich o kulach.