Widzew Łódź raz jeszcze przegrał z Kolejorzem. Wraca Patryk Wolski

Szymon Drewniak zdobył zwycięskiego gola w meczu Młodej Ekstraklasy, w której Lech Poznań pokonał w Łodzi zespół Widzewa 1:0. Nie był jedynym graczem pierwszego składu Kolejorza, który pokazał się w tym spotkaniu. Do gry po ciężkiej kontuzji wraca Patryk Wolski.
Młody napastnik Lecha Patryk Wolski długo leczył ciężką kontuzję. W Łodzi wyszedł w wyjściowej jedenastce, został zmieniony po przerwie przez Szymona Zgardę. W drużynie młodego Lecha zobaczyliśmy także Karola Linettego, który po przerwie zmienił Dominika Chromińskiego, oraz Szymona Drewniaka, który pod koniec meczu zdobył zwycięskiego gola.

W bramce Kolejorza stał Przemysław Frąckowiak, który wobec kontuzji Jasmina Buricia jest dzisiaj drugim bramkarzem seniorskiego składu Lecha.

Widzew Łódź - Lech Poznań 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Drewniak (83) Lech: Przemysław Frąckowiak - Franciszek Siwek, Wiktor Witt, Jan Bednarek, Jakub Marynowicz (85. Jędrzej Łągiewka) - Szymon Drewniak, Adrian Cierpka, Dominik Chromiński (46. Karol Linetty) - Piotr Fontowicz, Patryk Wolski (46. Szymon Zgarda), Dariusz Formella (89. Wojciech Piątek)