Sport.pl

Ivan Djurdjević: Zagrałem za Luisa Henriqueza. Jemu dedykujemy wynik

- Zagraliśmy przeciwko Zagłębiu Lubin dobry mecz, ale tylko w pierwszej połowie. W drugiej połowie było już znacznie gorzej. O tym trzeba pamiętać - mówi Serb Ivan Djurdjević po zwycięstwie Lecha Poznań nad Zagłębiem Lubin 3:1.
Serb Ivan Djurdjević z "Kolejorza" komentuje: - Zapamiętamy drugą połowę z powodu gola Piotra Reissa, ale ta część gry w naszym wykonaniu była o wiele gorsza niż pierwsza. Taka druga połowa już się nie może zdarzyć, gdyż przygotowujemy przecież już drużynę do gry w europejskich pucharach. Mamy sporo miejsca do zrobienia postępów.

- Jasmin Burić po straconej bramce powiedział nam, że zaraz szybko wyrównany i żebyśmy się nie martwili - wyjaśnił serbski piłkarz. - Jak się okazało, miał rację.

- To, że udało nam się odwrócić losy meczu i ze stanu 0:1 doprowadzić do 3:1, jest dla nas ważne. To jest motyw, który pcha nas do przodu - dodał.

Ivan Djurdjević wyszedł do gry w miejsce Luisa Henriqueza, który tuż przed meczem dowiedział się o śmierci ojca . - Przykra sprawa, bo dowiedział się tuż przed meczem. Dedykujemy ten wynik Luisowi - mówi Serb. - Sytuacja była nagła, ale jako profesjonalny piłkarz jestem przygotowany do gry w każdej chwili i każdych okolicznościach. Dlatego mogłem wyjść i zastąpić Luisa.

O LECHU PISZEMY I DYSKUTUJEMY TAKŻE NA NASZYM PROFILU NA FACEBOOKU

Więcej o: