Sport.pl

Trener Lecha Poznań: To był specjalny mecz z trzech powodów

- To był specjalny mecz - rozpoczął swoją konferencję prasową trener Mariusz Rumak po zwycięstwie Lecha Poznań nad Zagłębiem Lubin. - Po pierwsze, jeden z nas dostał dziś bardzo smutną wiadomość. To był mecz dla Luisa [Panamczykowi zmarł ojciec - red.]. Po drugie, pierwszy raz za mojej kadencji przegrywaliśmy i wygraliśmy. Po trzecie, Piotr Reiss strzelił gola.
- Jeden z trenerów powiedział, że trzeba trochę pocierpieć, by odnieść sukces. My w tym meczu cierpieliśmy: zaraz po przerwie, na początku spotkania też. Ale ten zespół to jest prawdziwy zespół i nawet w trudnych momentach potrafi prowadzić grę. Strzeliliśmy trzy gole i wygraliśmy mecz - opowiada trener Mariusz Rumak po wygranej 3:1 z Zagłębiem Lubin. Gole dla Kolejorza zdobyli Gergo Lovrencsics, Kasper Hämäläinen i Piotr Reiss.

Więcej o:
Komentarze (1)
Trener Lecha Poznań: To był specjalny mecz z trzech powodów
Zaloguj się
  • ketjow1978

    Oceniono 16 razy 16

    Nieźle. Bez Arboledy, Henriqueza, Linnetego, Tonewa, dodatkowo bramka w plecy na dzień dobry, a Lubin już z Pawłowskim - mimo to wygrywamy. Coś się zmienia w tej drużynie. O mistrzostwo będzie ciężko w tym sezonie, z wielu powodów :), ale w przyszłym sezonie to Lech może rozdawać karty. No i chyba należy się solidna, bardzo solidna podwyżka trenerowi Rumakowi...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX