Bartosz Salamon strzela dla Milanu ładnego gola. Jednego z dziewiętnastu... [WIDEO]

Były junior Lecha Poznań, wychowanek Concorda Murowana Goślina i świeżo upieczony reprezentant Polski Bartosz Salamon strzelił bramkę w sparingowym meczu AC Milan z zespołem Villanterio Calcio. Zespół Polaka wygrał z amatorską drużyną 19:0.
Rozegrane w tygodniu spotkanie miało charakter raczej gierki treningowej. Zagrali w nim zarówno podstawowi piłkarze Milanu, m.in. Mario Balotelli czy Stephan El Sharaawy, jak też zawodnicy z szerokiej kadry. Do tych ostatnich należy właśnie Bartosz Salamon.

W meczu z Villanterio Calcio piłkarz pochodzący z Wielkopolski wszedł na boisko w drugiej połowie i w 47. minucie trafił do siatki po ładnym strzale z ponad 20 metrów. Początek akcji z golem Bartosza Salamona - ok. 2:08 na poniższym filmiku.

Już po tym sparingu trener mediolańczyków Massimiliano Allegri podał skład 23-osobowej kadry zespołu na niedzielny mecz (początek o godz. 20.45) z Juventusem Turyn. Nie ma w niej Bartosza Salamona.