Sport.pl

Trener Mariusz Rumak: Jestem bardzo zadowolony. Mecz nie był fantastyczny, za to gole - tak

- Nie wiem, czy to był nasz najlepszy mecz w tej rundzie. To nie było fantastyczne spotkanie, ale jeśli chodzi o kontrolę gry, jestem bardzo zadowolony - mówi trener Lecha Poznań Mariusz Rumak po zwycięstwie 3:0 w Gliwicach z Piastem.
Po poprzednim zwycięstwie, z Lechią Gdańsk w Poznaniu, trener Mariusz Rumak nie był w pełni szczęśliwy. - To był nasz najsłabszy mecz w tej rundzie - ocenił. Grę Lecha w wygranym 3:0 meczu z Piastem w Gliwicach ocenił dużo lepiej.

- Przez całe spotkanie kontrolowaliśmy grę, to było lepsze spotkanie w naszym wykonaniu niż to z Lechią. Piast nie zagroził naszej bramce, my strzeliliśmy fantastyczne bramki. Nie wiem, czy to był nasz najlepszy mecz w tej rundzie. To nie było fantastyczne spotkanie, ale jeśli chodzi o kontrolę gry, jestem bardzo zadowolony. Przy czym trzeba zwrócić uwagę na murawę, przy wyprowadzaniu piłki działy się różne rzeczy. To nie wina Piasta, takie boiska są w całej Polsce. Ale przez murawę gra była bardziej bezpośrednia, brakowało płynności - opowiadał Mariusz Rumak.

- Dziękuję naszym kibicom, którzy fantastycznie nas dopingowali, było ich bardzo wielu - dodał trener Lecha Poznań.

Więcej o:
Komentarze (2)
Trener Mariusz Rumak: Jestem bardzo zadowolony. Mecz nie był fantastyczny, za to gole - tak
Zaloguj się
  • franneck

    Oceniono 27 razy 27

    Gratulacje!!!

  • ralf-831

    Oceniono 22 razy 22

    Kibic Górnika Zabrze - Gonić legie i zrobić Majstra, tego wam życzę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX