Sport.pl

Karol Linetty nie zagra do końca sezonu?! Tajemnicza kontuzja

PRZEGLĄD PRASY. Pomocnik Lecha Poznań Karol Linetty, jeden z najzdolniejszych piłkarzy w ekstraklasie, ma pęknięte żebro i może już nie zagrać w tym sezonie - informuje ?Przegląd Sportowy?.
Osiemnastolatek nie tylko nie zagra w poniedziałkowym meczu Lecha Poznań z Piastem Gliwice, ale grozi mu to, że w tym sezonie nie wybiegnie już na boisku. Wszystko przez kontuzję. Chodzi o pęknięte żebro. Sprawa wygląda dziwnie i tajemniczo. Wiadomo na razie tylko tyle, że Karol Linetty nabawił się urazu podczas meczu Kolejorza z Lechią Gdańsk, ale trudno ustalić, w którym momencie się to stało. Został zdjęty z boiska w 79. minucie, ale potem przez cały tydzień trenował z zespołem trenera Mariusza Rumaka.

Dopiero przed wyjazdem lechitów do Gliwic piłkarz został wysłany na szczegółowe badania, bo narzekał na ból. Okazało się, że ma pęknięte żebro.

Pęknięte żebro piłkarza Lecha

Więcej o:
Komentarze (4)
Karol Linetty nie zagra do końca sezonu?! Tajemnicza kontuzja
Zaloguj się
 • cranfan

  Oceniono 53 razy 45

  Co w tej kontuzji tajemniczego? Po meczu trenował, czuł ból, więc zrobili prześwietlenie. Gdzie tu tajemniczość?

  Dopiszcie jeszcze kto jest wściekły, kto jest w szoku i coś o UFO. Klikalność gwarantowana.

 • kralik111

  Oceniono 27 razy 25

  Nie wiem, co jest bardziej tajemnicze. Kontuzja Linettego, czy glupota autora tekstu ;)

 • mccudden

  Oceniono 83 razy -39

  O Karola upomniał się jakiś klub z polskiej ekstraklasy. Zaoferował grę w I składzie i 100% większy kontrakt.

  Podobno Linetty się zgodził przejść od nowego sezonu, ale Rutkowscy się wściekli...polityka transferowa KKS polega na tym, że piłkarz ze szkółki Lecha wypruwa sobie żyły grając ogony za grosze, przez co najmniej dwa sezony, potem dopiero może odejść...nawet do Legii. A jak już odejdzie, to klub nadal otacza go opieką kibiców z WL.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX