Sport.pl

Terminarz ustawiony pod Legię Warszawa? ''Gdyby tak było, miałaby 20-25 tytułów, a nie osiem''

- Jeśli Lech Poznań wygra, wciąż będzie miał tylko cztery punkty mniej. Zremisować i przegrać dwa mecze z ośmiu to żadna katastrofa. Oczywiście nie powinniśmy tej przewagi stracić i wypuścić mistrzostwa z ręki - mówi trener Legii Warszawa Jan Urban.
Po sobotnim zwycięstwie nad Wisłą Kraków lider ekstraklasy znów uciekł Lechowi Poznań na siedem punktów. Już po tej wygranej trener legionistów Jan Urban rozmawiał z dziennikarzem warszawa.sport.pl. Pytany o to, kto lub co może odebrać Legii tytuł, szkoleniowiec odpowiada: - Przeciwnicy. Zostało osiem meczów do końca. Jeśli Lech wygra, wciąż będzie miał tylko cztery punkty mniej. Zremisować i przegrać dwa mecze z ośmiu to żadna katastrofa. Oczywiście nie powinniśmy tej przewagi stracić i wypuścić mistrzostwa z ręki. Tym bardziej że z najgroźniejszym rywalem gramy u siebie. Ale jeszcze nie jesteśmy mistrzem.

Trener Legii odpowiada też na pytanie dotyczące terminarza ekstraklasy. W piątek szkoleniowiec Lecha Poznań Mariusz Rumak zauważył, że jego drużyna najczęściej gra w danej kolejce mecze po Legii szkoleniowiec Lecha Poznań Mariusz Rumak zauważył, że jego drużyna najczęściej gra w danej kolejce mecze po Legii, co, zdaniem trenera Kolejorza, wywiera dodatkową presję na lechitów. - Ten klub zawsze jest w czołówce i walczy o najwyższe lokaty. Ale tytuły zdobywał zbyt rzadko, by mówić, że sędziowie czy ktokolwiek mu sprzyja. Gdyby tak było, Legia miałaby 20-25 tytułów, a nie osiem - mówi Jan Urban.

Więcej o:
Komentarze (3)
Terminarz ustawiony pod Legię Warszawa? ''Gdyby tak było, miałaby 20-25 tytułów, a nie osiem''
Zaloguj się
 • tomekkkk442

  Oceniono 31 razy 19

  To jest właśnie w tym najśmieszniejsze. Mimo faworyzowania nie wygrywa tytułów a ciągle jest wychwalany i ogłaszany mistrzem zanim się sezon zacznie. Ten sezon to już w ogóle jakaś medialna paranoja.

 • shravakayana

  Oceniono 30 razy 18

  oczywiście nic nie jest ustawione pod legie!!! a już napewno nie sedziowie w Krakowie oni to próbowali wręcz przekręcic mecz na waszą niekorzyśc co??? Panie Urban???

 • eduardo70

  Oceniono 25 razy 13

  Wszystko zawsze było jest i będzie ustwaione pod Legię i to nawet małe dziecko wie. Teraz platforma nC+ której współwłaścicielem jest ITI ustawia mecze tak aby tylko nie daj Boże Legia nie grała w piątek o 18 czy sobotę o 13. Po PP też obligatoryjnie Legia ma najdłóższą przerwę. A dlatego nie zdobyła tylu tytułów co Górnik,Ruch czy Wisła bo poborowym wcielanym na siłę nie chciało się grać :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX