Piłkarz Lecha Poznań bohaterem Polonii Warszawa. Strzelił jednego gola i prawie drugiego

Wypożyczony z Lecha Poznań do Polonii Warszawa pomocnik Jacek Kiełb miał ogromny udział w wywalczeniu przez ?Czarne Koszule? remisu 2:2 w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.
Jacek Kiełb rozpoczął w sobotnie popołudnie strzelanie goli na stadionie przy ul. Konwiktorskiej. W 14. minucie sprytnie dołożył nogę do piłki podanej z prawego skrzydła przez Miłosza Przybeckiego i zaskoczył bramkarza Śląska Wrocław zagraniem w krótki róg bramki. Do przerwy goście prowadzili 2:1, ale tuż po zmianie stron znów pod bramką mistrzów Polski błysnął lechita w barwach Polonii Warszawa. Uderzył piłkę głową, ale trafił w poprzeczkę. Tak szczęśliwie jednak, że piłka odbiła się od pleców Mariana Kelemena i wylądowała w siatce. Trafienie zaliczono jako samobójcze bramkarza Śląska Wrocław.

25-letni Jacek Kiełb został zdjęty z boiska w 76. minucie. Jest wypożyczony do stołecznego klubu do końca tego sezonu. Teraz przysłużył się Kolejorzowi, który w tabeli ekstraklasy wyprzedza bezpośrednio właśnie zespół z Wrocławia.