Marcin Kamiński gotowy na mecz z Lechią mimo rodzinnej tragedii

Obrońca Lecha Poznań Marcin Kamiński po meczu z Pogonią Szczecin, w którym strzelił gola, dowiedział się, że zmarł jego dziadek. Trener Mariusz Rumak zapewnia, że pomimo tego bardzo smutnego wydarzenia, piłkarz jest w stanie wystąpić w piątkowym spotkaniu z Lechią Gdańsk.
Trener Mariusz Rumak spytany, czy Marcin Kamiński będzie mógł zagrać z Lechią Gdańsk, odpowiada: - Jestem pewien, że jest gotowy. Widzę jego postawę na treningach, nie traci koncentracji.

Marcin Kamiński, strzelec jednej z bramek dla Lecha Poznań po meczu z Pogonią Szczecin, nie był w stanie udzielić po meczu wypowiedzi. W szatni dowiedział się, że zmarł jego dziadek.

Marcin Kamiński wraca do wysokiej formy sprzed turnieju Euro 2012, świąteczny poniedziałek mógł być dla niego jednym z najradośniejszych dni - strzelił wszak pierwszego gola w meczu z Pogonią Szczecin. Po meczu obrońca Lecha Poznań nie mógł jednak opowiadać dziennikarzom o swoich przeżyciach i radości z gola. Ze łzami w oczach poprosił, by go zrozumieć. Już w szatni, po zejściu z boiska dowiedział się bowiem, że zmarł jego dziadek.