Sport.pl

Marcin Kamiński we łzach. Po meczu dowiedział się o tragedii

Marcin Kamiński, strzelec jednej z bramek dla Lecha Poznań w meczu z Pogonią Szczecin, nie był w stanie udzielić po meczu wypowiedzi. W szatni dowiedział się, że zmarł jego dziadek.
Marcin Kamiński wraca do wysokiej formy sprzed turnieju Euro 2012, świąteczny poniedziałek mógł być dla niego jednym z najradośniejszych dni - strzelił wszak pierwszego gola w meczu z Pogonią Szczecin. Po meczu obrońca Lecha Poznań nie mógł jednak opowiadać dziennikarzom o swoich przeżyciach i radości z gola. Ze łzami w oczach poprosił, by go zrozumieć. Już w szatni, po zejściu z boiska dowiedział się bowiem, że zmarł jego dziadek.

Więcej o:
Komentarze (9)
Marcin Kamiński we łzach. Po meczu dowiedział się o tragedii
Zaloguj się
 • mistrzu913

  Oceniono 82 razy 72

  Marcin kibice Lecha są z Tobą! [*]

 • dawidziak1999

  Oceniono 66 razy 60

  @kalowiec
  Zamknij mordę szczawiu ! Mnie to obchodzi ! Facetowi zmarł dziadek i trzeba to uszanować. Ciekawe jak Ty byś się czuł gdyby Tobie ktoś umarł. Idź już lepiej spać dzieciaku.

 • oskar104d

  Oceniono 64 razy 44

  (*)

 • tylko.poznanski.lech

  Oceniono 58 razy 34

  Weźcie się z tymi,, zniczami''! Jeśli chcesz postawić znicz to pofatyguj się na grób! Przyjdźcie po prostu na następny mecz na Bułgarską, dopingujcie, życzcie Kamińskiemu powodzenia. Tym sposobem na pewno wesprzecie go jak klub- jak kibice- trochę jak rodzina. A wy wyjeżdżacie z jakimś zniczem... złożonym w 2 sekundy z trzech znaków...

 • bukaj22

  Oceniono 28 razy 22

  Bardzo mi przykro.... Marcin jesteśmy z Tobą ! {*}

 • golfkombi93

  Oceniono 8 razy 8

  Wyrazy spółczucia Marcin

 • golfkombi93

  Oceniono 6 razy 6

  Do tylko.poznanski.lech . nie kazdy ma możliwosc przyjazdu do poznania ale w połowie oglądają mecz w telewizjii

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX