Żarty w prima aprilis: Piotr Reiss rzecznikiem Lecha, Tomasz Magdziarz odchodzi z Warty

Poznańskie kluby piłkarskie włączyły się w żarty, które zwyczajowo robi się 1 kwietnia. Lech Poznań przedstawił zatem rzecznika prasowego, a Warta Poznań ogłosiła odejście z klubu kapitana Tomasza Magdziarza.
Zdaniem strony internetowej Lecha Poznań nowym rzecznikiem Kolejorza ma być Piotr Reiss - na tym stanowisku mamy wakat po odejściu Joanny Dzios. Klubowa telewizja internetowa zamieściła materiał, w którym Piotr Reiss raz jeszcze wygłasza swoje słynne słowa: - Lechowi Poznań się nie odmawia.

Po czym dodaje: - W przyszłości chciałbym zostać prezesem, ale od czegoś trzeba zacząć. Moja kariera dobiegła końca i nadszedł czas, aby sprawdzić się w nowej roli. Pojawiła się propozycja objęcia funkcji rzecznika prasowego.

Swoją decyzję motywuje załamaniem po niewykorzystaniu znakomitej okazji bramkowej w meczu z GKS Bełchatów. W sprawie wypowiada się nawet trener Mariusz Rumak, który twierdzi, że rozumie tę decyzję.

Warta Poznań na 1 kwietnia przygotowała żart... zasmucający jej fanów. Według niego kapitan zespołu Tomasz Magdziarz odchodzi do ekstraklasy. Klub nagrał nawet materiał wideo, w którym najbardziej związany z Wartą piłkarz mówi o tym, że podpisze dwuletni kontrakt z klubem ekstraklasy.

Żart którego poznańskiego klubu uważasz za lepszy?