Sport.pl

Łukasz Teodorczyk strzelił gola dla Polski. Pierwszego oficjalnego

Piłkarz Lecha Poznań Łukasz Teodorczyk zdobył bramkę w meczu Polski z San Marino w eliminacjach mistrzostw świata Brazylia 2014. Mecz odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie, a lechita strzelił bramkę na 4:0.
Łukasz Teodorczyk wszedł na murawę z ławki w 59. minucie. Zmienił wówczas Arkadiusza Milika z Bayeru Leverkusen. Był to drugi oficjalny występ lechity w barwach narodowych, po meczu z Ukrainą w piątek. Poprzedni mecz z Rumunią, w którym Łukasz Teodorczyk zdobył dwa gole, nie jest uznawany za oficjalny .

Na Stadionie Narodowym w meczu z San Marino już w pierwszym kontakcie z piłką gracz Kolejorza wbił piłkę do siatki rywali. Było wtedy 4:0, a Polska ostatecznie wygrała 5:0.

To pierwsza oficjalna bramka Łukasza Teodorczyka dla reprezentacji. Takowego gola nie zdołał jeszcze zdobyć dla Lecha Poznań.

Więcej o:
Komentarze (1)
Łukasz Teodorczyk strzelił gola dla Polski. Pierwszego oficjalnego
Zaloguj się
  • pawel949

    Oceniono 26 razy -14

    No na prawdę jest wreszcie o czym pisać! Teodorczyk strzelił gola księgowemu. Wcześniej odblokował się Lewandowski. Dzięki sędziemu, że podyktował karnego. Choć as Borussii tak strzelił, że księgowy mało co nie chwycił piłki. Murarz by sobie poradził. A Teodorczyk kogo okiwał, bo nie oglądałem - piekarza czy kucharza?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX