Marcin Kamiński pomógł w wygranej Polski z Łotwą 4:1

Reprezentacja Polski do lat 21 wygrała 4:1 towarzyski mecz z rówieśnikami z Łotwy w Legionowie. Gole dla Polaków zdobyli Paweł Wszołek, Kacper Przybyłko, Bartłomiej Pawłowski i Piotr Zieliński.
Marcin Kamiński z Lecha Poznań wystąpił w tym spotkaniu od pierwszej do ostatniej minuty. Od 25. minuty oba zespoły grały w dziesięciu po czerwonej kartce Dominika Furmana i jednego z Łotyszy, a w 52. minucie z boisko musiał też opuścić Julien Tadrowski - podaje 90minut.pl.

Skład Polski: Michał Szromnik - Bartosz Bereszyński (Wojciech Lisowski), Julien Tadrowski, Marcin Kamiński, Daniel Dziwniel (Bartosz Żurek) - Bartłomiej Pawłowski (Mateusz Lewandowski), Dominik Furman, Damian Dąbrowski, Piotr Zieliński (Rafał Janicki), Paweł Wszołek (Rafał Wolski) - Kacper Przybyłko (Mariusz Stępiński).