Dariusz Formella pierwszy raz trenował z Lechem, powrót reprezentantów

Pozyskany z Arki Gdynia w ostatnim dniu okna transferowego Dariusz Formella w końcu przyjechał do Poznania i wziął udział w treningu Lecha. W piątek zostanie zaprezentowany jako nowy piłkarz Kolejorza. Do zespołu z konsultacji wrócili też inni reprezentanci Polski.
W czwartkowym treningu Lecha Poznań uczestniczył nie tylko Dariusz Formella, reprezentant Polski do lat 18, ale też piłkarze, którzy wrócili ze zgrupowania kadry do lat 20 i 21. Tomasz Kędziora, Marcin Kamiński, Karol Linetty oraz Szymon Drewniak nie ćwiczyli z takim obciążeniem jak pozostali zawodnicy. - Na kadrze odbyliśmy jeden trening, ale także rozegraliśmy wewnętrzny, 80-minutowy sparing i pewnie z tego powodu dziś pracowaliśmy na innych obciążeniach - mówi pomocnik Lecha Poznań Szymon Drewniak na klubowej stronie.

Do treningu po przeziębieniu wrócił Krzysztof Kotorowski, a oprócz niego i Jasmina Buricia w zajęciach wzięli też udział inni bramkarze: Przemysław Frąckowiak oraz wypożyczony do Jaroty Jarocin Karol Szymański.