Sport.pl

Lech Poznań wraca na Bułgarską. "Boisko wygląda dobrze, nawet bardzo dobrze" [ZDJĘCIA]

Ostatnie prace pielęgnacyjne trwają na murawie stadionu przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. W piątek wieczorem Kolejorz podejmie Polonię Warszawa na równym, zielonym boisku.
- Jest nieźle, jeśli wziąć pod uwagę warunki, które panują na tym obiekcie. Stadion to przecież wilgotne, zamknięte pomieszczenie, co nie sprzyja murawie. Boisko jest jednak suche, wygląda dobrze, nawet bardzo dobrze - mówi Grzegorz Szulczyński, który w Lechu Poznań odpowiada za przygotowanie murawy. W czwartek po południu przy Bułgarskiej trwały ostatnie prace pielęgnacyjne na boisku. Malowane były m.in. linie, które wyznaczają strefy dla trenerów przy ławkach rezerwowych.

Sam plac do gry jest równiutki, a trawa zielona. Wygląda zdrowo. - Nie jest jednak jeszcze ukorzeniona, bo przecież nie rozpoczął się okres wegetacji. Sam jestem ciekaw, jak zachowa się podczas meczu Lecha z Polonią, bo w piątek wieczorem może padać - mówi Grzegorz Szulczyński. - Pełniejszy obraz na temat stanu boiska będziemy mieli dopiero po drugim wiosennym meczu [16 marca z GKS Bełchatów - red.] - dodaje.

Więcej o:
Komentarze (3)
Lech Poznań wraca na Bułgarską. "Boisko wygląda dobrze, nawet bardzo dobrze" [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • xxbialakxx

  Oceniono 34 razy 28

  W Chorzowie murawa nie była nawet w połowie tak dobra, jak obecnie na Lechu. Wynik tamtego meczu jest wszystkim dobrze znany. Dobry hokeista nawet kijem od szczotki strzeli gola, a dobry zespól piłkarski zagra nawet na piachu.

 • serti

  Oceniono 28 razy 26

  jednym słowem prywatna trawa lepiej rośnie od publicznej ;-)

 • tomekkkk442

  Oceniono 14 razy 14

  15 wymian trawy i żadna się nie przyjmowała a wystarczyło euro i profesjonaliści a trawa wytrzymała całą rundę i jeszcze zimę przetrwała, do tego wygląda lepiej niż świeżo położona przez naszych pseudo ekspertów. "Bo to Polska nie elegancja fra....Francja"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX