Michał Jakóbowski zagrał dla Warty Poznań. Remis z KS Polkowice

Michał Jakóbowski, który nie wywalczył sobie miejsca w kadrze Lecha Poznań, wystąpił w sobotnim sparingu Warty Poznań. Spotkanie z drugoligowym KS Polkowice w Grodzisku Wlkp. skończyło się bezbramkowym remisem.
- Po rozmowie z Michałem uznaliśmy, że u nas miałby małe szanse grania. Jest młody, musi się rozwijać, dlatego trafi do innego klubu. Rozmawiamy o Warcie, być może Zawisza, rozmawiamy o klubie pierwszoligowym - uzasadniał swoją decyzję trener Lecha Poznań Mariusz Rumak.

Michał Jakóbowski w Warcie Poznań występował w rundzie jesiennej. W sparingu z Polkowicami zmienił w przerwie Marcina Trojanowskiego. Informację o tym, że pomocnik pojawi się w Bydgoszczy, podała oficjalna strona Zawiszy, ale w piątek tak się nie stało. ''Może Zawisza ma sobowtóra?'' - mówił dyrektor Warty Zbigniew Śmiglak.

Warta Poznań: Łukasz Radliński (46. Adrian Lis) - Wojciech Wilczyński (58. Adrian Bartkowiak), Maciej Wichtowski, Michał Kołodziejski, Adam Gajda (75. Przemysław Kanarek), Paweł Giel (65. Robert Ziętarski), Alain Ngamayama, Tomasz Magdziarz, Paweł Czoska, Marcin Trojanowski (46. Michał Jakóbowski), Krzysztof Bartoszak (71. Gracjan Konieczny).

KS Polkowice: Damian Primel - Karol Fryzowicz, Rafał Darda, Piotr Kucharzak, Przemysław Szuszkiewicz, Damian Ałdaś, Mateusz Bartczak, Rafał Kusowski, Patryk Bryła, Szymon Skrzypczak, Mateusz Szczepaniak. Grali też: Przemysław Kazimierczak, Dawid Śliwiński, Adrian Krysian, Ariel Famulski, Szymon Sołtyński, Mateusz Bartków.