Trener Mariusz Rumak o transferze Łukasza Teodorczyka: Najwyższy czas. To nasz duży sukces

- Mamy teraz czterech napastników: Łukasza Teodorczyka, Bartosza Ślusarskiego, Vojo Ubiparipa i Patryka Wolskiego. Nie przesądzam, który z nich będzie napastnikiem pierwszym - zaznaczył trener Lecha Poznań Mariusz Rumak po tym, jak klub pozyskał i przedstawił jako nowego gracza reprezentanta Polski Łukasza Teodorczyka.
O tym transferze, który wzbudza wielkie zainteresowanie mediów i kibiców, trener Mariusz Rumak powiedział: - Cieszę się, że do nas przyszedł, gdyż był to najwyższy czas. Nie będzie mógł zagrać z nami w żadnym sparingu, ale wiem, co Łukasz potrafi, śledziłem jego ostatnie występy, byliśmy w kontakcie. Mam nadzieję, że teraz wspólnie osiągniemy założone cele.

Członek zarządu Lecha Piotr Rutkowski o tych celach powiedział krótko: - Ten transfer chyba jasno pokazuje, o co walczymy.

Mariusz Rumak stwierdził, że jest zadowolony, ale nie chce powiedzieć, iż teraz czuje się komfortowo. - Gdybym poczuł się komfortowo, to by oznaczało, że nic już nie jest do zrobienia i byłby to de facto początek końca. A do zrobienia wciąż jest wiele - mówił.

Łukasz Teodorczyk przyszedł do Lecha tuż przed zamknięciem okna transferowego. Szkoleniowiec Kolejorza uznaje ten transfer za sukces całego klubu. - Klub zrobił wiele przez ostatnie miesiące, by go pozyskać i udało się - mówił wyraźnie ukontentowany.

Więcej o: