Sport.pl

''Proszę państwa, jest napastnik!'', ale... ''To nie jest odpowiedź na transfery Legii''

- Proszę państwa, jest napastnik. Jest nim Łukasz Teodorczyk - tymi słowami rozpoczął przedstawienie nowego piłkarza członek zarządu Lecha Poznań Piotr Rutkowski. Wyraził nadzieję, że atakujący pójdzie ścieżką wytyczoną przez Roberta Lewandowskiego i Artjomsa Rudnevsa.


- Napastników mamy, bo Bartosz Ślusarski rozegrał rundę swojego życia, Vojo Ubiparip dobrze przepracował okres przygotowawczy, a jest też młody Patryk Wolski, ale cieszymy się, że już teraz dołącza do nas Łukasz Teodorczyk - przemówił Piotr Rutkowski.

- Twierdzę, że warto było czekać, bo to dokładnie ten typ zawodnika, którego chcieliśmy mieć. Profil zawodnika, który został stworzony po odejściu Lewandowskiego, w który się wpisywał Artjoms Rudnevs. Mam nadzieję, że podąży tą ich ścieżką Łukasz. Wydaje mi się, że po transferach Kaspera [Hämäläinena] i Łukasza każdy powinien zauważyć, o co będziemy walczyć. Wyzwania są duze, presja duża, ale myślę, że Łukasz się nie przestraszy i pokaże to na boisku już wiosną - dodawał.

Spytany o to, czy ściągnięcie Łukasza Teodorczyka już teraz, a nie 1 lipca - jak pierwotnie podpisano kontrakt - to reakcja na aktywną politykę transferową Legii Warszawa, Piotr Rutkowski powiedział: - To nie jest odpowiedź w kierunku Legii. Mamy własną strategię, własny pomysł, nie musimy patrzeć na to, co robi konkurencja.

KTO STRZELI WIOSNĄ NAJWIĘCEJ GOLI DLA LECHA? DYSKUTUJ

Po podpisaniu już teraz ważnego kontraktu przez Łukasza Teodorczyka, zimowe transfery Lecha Poznań oceniam...
Więcej o:
Komentarze (7)
''Proszę państwa, jest napastnik!'', ale... ''To nie jest odpowiedź na transfery Legii''
Zaloguj się
 • lukaszferchmin

  Oceniono 63 razy 63

  Z Ubiparipa trzeba zrobić bocznego obrońcę, jak z Piszczka, który też był przeciętnym napastnikiem. Ma świetne warunki fizyczne, szybkość, zadziorność. Tylko skuteczności brak.

 • uncool_ben

  Oceniono 40 razy 40

  dobrze poinformowane wróble ćwierkają, że będzie jeszcze jeden transfer... negocjacje trwają... OBY STOPER, choc Pawłowskim nikt by nie pogardził :-)

 • well.paid.ghostwriter

  Oceniono 11 razy 11

  Bartosz Ślusarski... i tyle w temacie :D

 • postrzelaj

  Oceniono 3 razy -1

  lukaszferchmin piszczek byl przecietnym napastnikiem to widac ze nic nie wiesz w wieku 17 lat byl krolem strzelcow w mistrzostwach europy

 • thiagopl

  Oceniono 34 razy -16

  Miałem szacunek do Lecha ale po tym co wyrabiał Rumak po odejsciu Bereszyńskiego i szantażu wobec Linettiego to życzę Rumakowi by jak najszybciej go zwolniono!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX