Trener Jacek Zieliński: Nie tylko Teodorczyk umie w Lechu grać w piłkę

Od meczu z Ruchem Chorzów rozpoczną rundę wiosenną gracze Lecha Poznań. A chorzowian prowadzi dobrze znany w Poznaniu były trener Kolejorza Jacek Zieliński, który w 2010 roku doprowadził go do mistrzostwa. - To, o czym w tej chwili marzą w Poznaniu, nie ma dla mnie większego znaczenia - mówi na stronie internetowej chorzowskiego klubu.
Jacek Zieliński w charakterystyczny dla siebie sposób mówi, że do spotkań z Lechem Poznań podchodzi spokojnie. Nie mają dla niego specjalnego znaczenia, choć przecież dwa lata temu wyrzucono go z Bułgarskiej. W tym czasie zdążył już jednak grać i wygrać z Lechem jako szkoleniowiec Polonii Warszawa.

- Teraz to, o czym marzą w Poznaniu, nie ma dla nas większego znaczenia. Mamy swoje ambicje. Patrzymy w górę tabeli, a nie w dół - mówi na stronie klubu z Chorzowa.

Jak twierdzi, nie jest specjalnie wrażliwy na punkcie Łukasza Teodorczyka, którego Lech pozyskał w poniedziałek i zapewne wystawi w Chorzowie. - Znam go, trenowałem go w Polonii, ale nie on jeden umie grać w piłkę w Lechu - uważa.

więcej tutaj