Dwa gole piłkarzy Lecha Poznań w meczu... Polonii Warszawa

Łukasz Teodorczyk, który graczem poznańskiego klubu będzie od 1 lipca oraz wypożyczony z Lecha Jacek Kiełb zdobyli po golu w meczu kontrolnym Polonii Warszawa z Koroną Kielce (2:2).
Jak podaje oficjalna strona Polonii, Czarne Koszule objęły prowadzenie za sprawą Łukasza Teodorczyka, ''który wykorzystał swój instynkt strzelecki i wpakował piłkę do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego''.

Jacek Kiełb w przerwie zmienił Łukasza Teodorczyka i podwyższył wynik na 2:0 dla Polonii. Pomocnik nie dograł jednak meczu do końca. Zszedł z boiska w 84. minucie.

Korona Kielce - Polonia Warszawa 2:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Łukasz Teodorczyk (30. minuta), 0:2 Jacek Kiełb (66.), 1:2 Paweł Sobolewski (73.), 2:2 Tomasz Lisowski (89., rzut karny).

Korona Kielce: Zbigniew Małkowski - Paweł Golański (46. Mateusz Bodzioch), Pavol Stano, Tadas Kijanskas, Tomasz Lisowski - Michał Janota (70. Karol Angielski), Vlastimir Jovanović, Artur Lenartowski, Paweł Zawistowski (63. Łukasz Sierpina), Paweł Sobolewski (82. Bartosz Kwiecień) - Maciej Korzym.

Polonia Warszawa: Mariusz Pawełek (46. Sebastian Przyrowski) - Jakub Tosik (60. Aleksandar Todorovski), Martin Baran (60. Dorde Cotra), Igor Morozov (46. Łukasz Piątek), Adam Pazio (60. Krzysztof Kopciński) - Mateusz Michalski (46. Vytautas Lukša), Tomasz Hołota (60. Miłosz Przybecki), Mateusz Gliński (46. Piotr Piekarski), Paweł Wszołek (60. Paweł Tarnowski) - Łukasz Teodorczyk (46. Jacek Kiełb; 84. Konrad Wrzesiński), Daniel Gołębiewski (60. Adam Kokoszka).