Sport.pl

Miał przyjechać na testy do Lecha i wreszcie zagrał w Poznaniu, ale dla...

Utalentowany napastnik IV-ligowej Ostrovii Ostrów Mazowiecka 20-letni Arkadiusz Ciach wystąpił w czwartkowym sparingu Warty Poznań z Calisią Kalisz (2:2). To piłkarz, który miał być sprawdzany przez Lecha Poznań.
Pamiętacie piłkarza, który mówił, że ma problemy ze spaniem odkąd dostał zaproszenie na testy do Kolejorza? To właśnie Arkadiusz Ciach. - Wiem, że jest to dla mnie wielka szansa, i troszkę chyba mnie to spina. Mam jednak nadzieję, że wytrzymam psychicznie, bo w formie, tej fizycznej, na razie jestem. Wierzę, że w Poznaniu będzie dobrze - mówił zawodnik.

Prezes Ostrovii Ostrów Mazowiecka chwalił się, że do klubu wpłynęło oficjalne pismo z Lecha Poznań i piłkarz ma na początku lutego udać się do stolicy Wielkopolski. Sprawa wydawała się tajemnicza, bo lechici byli wtedy na zgrupowaniu w Hiszpanii, z którego wrócili dopiero trzy dni temu.

Tymczasem Arkadiusz Ciach jest na testach, ale w... Calisii Kalisz. Zagrał już w ekipie Sławomira Majaka w styczniu przeciwko Widzewowi Łódź. W czwartek spędził 90 min na boisku przy ul. Przepadek w Poznaniu. Gola nie strzelił. "Jego przyszłość wyjaśni się w najbliższych dniach" - czytamy na oficjalnej stronie drugoligowca z Kalisza.

Więcej o: