Dwa gole Łukasza Teodorczyka w sparingu Polonii Warszawa ze Słowakami

Łukasz Teodorczyk, który od 1 lipca będzie piłkarzem Lecha Poznań, zdobył dwa gole dla Polonii Warszawa w jej ostatnim sparingu na zgrupowaniu w tureckiej Antalyi. Rywalem Czarnych Koszul był czwarty zespół ligi słowackiej, FK Senica, a spotkanie skończyło się remisem 2:2.
Łukasz Teodorczyk po przerwie zmienił innego napastnika - Daniela Gołębiewskiego. Jak podaje oficjalna strona Polonii, w 58. minucie piłkę z prawego skrzydła dogrywał testowany Uros Djerić, a z kilku metrów do bramki skierował ją Łukasz Teodorczyk. W ostatniej minucie przyszły piłkarz Lecha Poznań ustalił wynik meczu na 2:2. Napastnik mocno strzelił, a piłka trafiła do siatki tuż pod poprzeczką.

Kolejorz stara się, by napastnik Polonii grał w Poznaniu już od tej wiosny.

Od 70. minuty na boisku przebywał wypożyczony z Lecha Poznań Jacek Kiełb, który wraca do pełni sił po kontuzji.