''Możliwe, że w Poznaniu pojawił się nowy Semir Stilić''

- Kasper Hämäläinen pokazał, że jest zawodnikiem, jak na nasze warunki, bardzo dobrym technicznie - uważa komentator stacji Orange Sport Piotr Dumanowski.
Telewizja Orange Sport przygotowała materiał o jedynym jak na razie piłkarzu kupionym tej zimy przez Lecha Poznań, Kasperze Hämäläinenie. Powód jest oczywisty. Fin zdobył obie bramki dla Kolejorza w meczu z Ludogorcem Razgrad (2:1) o siódme miejsce w turnieju Marbella Cup. Kibice w Polsce mogli oglądać pojedynki lechitów w Hiszpanii właśnie na antenie tej stacji.

Teraz dziennikarze Orange Sport uważają, że reprezentant Finlandii "ma wszelkie atuty, by zostać gwiazdą Ekstraklasy". - Możliwe, że w Poznaniu pojawił się nowy Semir Stilić, dwie bramki w drugim meczu Kaspera Hämäläinena to jest bardzo dobry wynik - mówi Piotr Dumanowski. - Od pierwszej minuty z Ludogorcem czuł się bardzo dobrze, pokazał, że jest zawodnikiem, jak na nasze warunki, bardzo dobrym technicznie. Bardzo dobrze czuje się w systemie 1-4-2-3-1, który preferuje trener Mariusz Rumak, z jednym wysuniętym napastnikiem, jako "dziesiątka" za plecami tego napastnika. W takim systemie grał w zespole Djurgaardens Sztokholm - przypomina.

liczba wyświetleń: 56Hamalainen nową gwiazdą Lecha?

Kasper Hämäläinen osiągnie w Lechu Poznań: