Sport.pl

Gruzin Władimir Dwaliszwili przymierzany do Lecha Poznań

PRZEGLĄD PRASY. ?Głos Wielkopolski? poinformował, że zamiast po Łukasza Teodorczyka Lech Poznań sięgnie po Gruzina Władimira Dwaliszwilego - także piłkarza Polonii Warszawa. Chce mu zaproponować półroczny kontrakt.
Gruziński piłkarz Władimir Dwaliszwili jest w gronie tych zbuntowanych zawodników, którzy opuścili niedawno zgrupowanie "Czarnych Koszul". Złożył też wniosek o rozwiązanie kontraktu z Polonią. Póki co jednak wciąż on obowiązuje.

"Głos Wielkopolski" utrzymuje, że zawodnik ten ma trafić do Lecha Poznań w miejsce Łukasza Teodorczyka. Twierdzi nawet, że klub już rozmawiał z menedżerem zawodnika i że chce mu dać półroczny kontrakt z opcją przedłużenia. Możliwość pozyskania obu napastników Polonii Warszawa nazywa "majstersztykiem".

więcej tutaj

CZY TAKI GRACZ EJST POTRZEBNY LECHOWI?

Więcej o:
Komentarze (12)
Gruzin Władimir Dwaliszwili przymierzany do Lecha Poznań
Zaloguj się
 • 2otija2

  Oceniono 101 razy 91

  Jezeli ktoś się zastanawia po co w klubie 3 napastników to naprawde szkoda mi go.
  Przeciez Reiss nie będzie gral w nastepnym sezonie. Ślusarski bd mial 32 lata i nie wiadomo czy nadal bd strzelał, Ubiparip to napastnik mojego pokroju, a też nie wiadomo czy po ewentualnym przyjściu Gruzina do Lecha przedłużono by z nim kontakt po sezonie.
  Więc nie ma nad czym się zastanawiać, konkurencja na tej pozycji jest potrzebna. Tak jak i w obronie, do ktorej powinien dołączyć Wasilewski, zawodnik który:
  a) bez formy i tak wyróżniał by sie T-Ekst.
  b)formę szybkoby odzyskał
  c)po wyzdrowieniu Arboledy bylby duet na europę. A i młodzi musieliby dołożyć do pieca zeby wejść do zespołu
  d) moze grać na wszystkich 4 pozycjach obrońców

 • podlyyy

  Oceniono 20 razy -12

  Gruzin sie może nie przydać.. Bartosz Ślusarski - gdzie możliwe jest wszystko!
  www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OGq2Yr-wTBw

 • anal_threat

  Oceniono 118 razy -58

  Aż tylu napastników im nie potrzeba, ale w Amice wiedzą że Dwalaszwiliego chce Legia dlatego po złości robią pod niego podchody licząc na małą zemstę za Bereszyńskiego. Dwalaszwili i tak trafi do Legii bo od dawna mówił, że chce zostać w Warszawie dlatego panienki z Amici Poznań marnują tylko czas.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX