Sport.pl

Lech Poznań proponuje 400 tys. zł za Łukasza Teodorczyka

Wart 150 tys. zł ekwiwalent za wyszkolenie Łukasza Teodorczyka to niejedyne pieniądze, jakie zaproponował Polonii Warszawa poznański Lech, by pozyskać tego piłkarza już zimą. Nieoficjalnie wiadomo, że negocjacje rozgrywają się wokół kwoty ok. 400 tys. zł.
Prezes Polonii Warszawa Ireneusz Król poinformował, że Kolejorz proponuje Polonii Warszawa za Łukasza Teodorczyka tylko 150 tys. zł, czyli wartość jego ekwiwalentu za wyszkolenie. Nazwał tę ofertę "paranoją" . Sam Kolejorz nie zdradza swojej strategii negocjacyjnej ani sum, które proponuje. Nie ustosunkował się także do słów szefa Polonii Warszawa. Nieoficjalnie udało nam się jednak ustalić, że zaproponował warszawskiemu klubowi znacznie więcej pieniędzy niż tylko ekwiwalent. Najprawdopodobniej jest to suma ok. 400 tys. zł.

Negocjacje w sprawie przejścia Łukasza Teodorczyka wciąż trwają i - wedle nieoficjalnych informacji z Bułgarskiej - nie zostały ani zerwane, ani przerwane.

Więcej o:
Komentarze (17)
Lech Poznań proponuje 400 tys. zł za Łukasza Teodorczyka
Zaloguj się
 • emil987654321e

  Oceniono 81 razy 67

  400 tys zł to nie całe100 tys euro, z punktu widzenia poloni to dość mało ale lepsze to niż nic przecierz Teo latem i tak odejdzie Król mógłby w końcu się zgodzić . Polonia miała duże szanse na mistrza jej skład lepiej grał niż skład lecha ale po tylu odejściach piłkarzy spowodowanych brakiem finansów Teodorczyk ze Wszołkiem nie pociągną całej Poloni więc chyba lepiej było by odsprzedać Łukasza Lechowi już teraz i wziąść jakieś pieniądze.To oczywiściue tylko moje zdanie :)

 • rraffa76

  Oceniono 47 razy 45

  Paranoja to drugie imię Króla!

 • arash555

  Oceniono 49 razy 41

  Oby Teodorczyk przyszedl ja sie tylko o to modle bo naprawde potrzebujemy napastnika !!!

 • rageman29

  Oceniono 46 razy 22

  Ludzie ile jeszcze te negocjacje będą trwały?! To już nie jest śmieszne ale zaczyna się robić żałosne!

 • usres

  Oceniono 16 razy 16

  Jeśli ktoś się łudził, że Król naprawdę wyjmie z kapelusza gruby szmal, który następnie trafi bezpośrednio na konta coraz bardziej sfrustrowanych zawodników – dziś obserwuje bolesną weryfikację gołodupca z Katowic. Ten teks jest z WESZLO Od siebie dodam ze Teo jest juz w Lechu od wiosny Za 2-3 dni bedzie o tym glosno

 • dizzyjoker

  Oceniono 29 razy 5

  www.transfermarkt.de/de/abiola-dauda/profil/spieler_69651.html
  Tego napastnika Lech chciał ale nie było ich stać. Miał świetny sezon ligowy ale rozwiązał kontrakt ze względu na wysokość podatków w szwecji.. Dzisiaj jest z kartą na ręku, nic za niego nie trzeba płacić(prócz kontraktu) a oni na siłe próbują ściągnąć Teodorczyka. Lepiej dorzucić te 100tyś i brać mudzina bo zaraz go sprzątnie sprzed nosa jakiś klub z rosjii niż wydawać 100tyś na teodorczyka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX